Lokalledere

Agder
Leder: Camilla Lyngstad
E-postadr.: agdertannpleierforening@gmail.com
Mobil: 90 36 13 12
Lokalavd. Facebookgruppe: Agder Tannpleierforening

Bergen og Hordaland
Leder: Marita Bjørkelund
E-postadr.: Marita.bj@hotmail.com
Mobil: 97592838
Lokalavd. Facebookgruppe: Norsk tannpleierforening Vestland- avd Bergen og omegn

Buskerud
Kontaktperson: Elise Hansen
E-postadr.: elise.korsmo.hansen@gmail.com
Mobil: 97 96 42 04
Lokalavd. Facebookgruppe: NTPF- avd Buskerud

Finnmark
Leder: Berit Solberg
E-postadr.:berit.solberg@tffk.no
Mobil: 91 64 78 84

Hedmark
Leder: Marthe Stakvik
E-postadr.:marthe.stakvik@innlandetfylke.no
Mobil: 940 22 462

Møre og Romsdal
Leder: Marianne S. Rudi
E-postadr.: mariannerudi@hotmail.com
Mobil: 98 87 92 63
Lokalavd. Facebookgruppe: NTpF -avd. Møre og Romsdal

Nordland
Leder: Jill Rakel Hjartøy
E-postadr.: rakeljill@gmail.com
Mobil: 90 66 11 53
Lokalavd. Facebookgruppe: NTpF avd Nordland

Oppland
Leder: Anita Camilla Thune
E-postadr.:Anita.Camilla.Thune@oppland.org
Mobil:91 34 25 11
Loaklavd. Facebookgruppe: Norsk tannpleierforening avdeling Oppland

Oslo og Akershus
Leder: Slavica Pejic Durasovic
E-postadr.: ntpfavdosloogakershus@gmail.com
Mobil: 97 88 35 52
Lokalavd. Facebookgruppe: Norsk tannpleierforening- avd. Oslo og Akershus

Rogaland
Leder: Liv Ingrid Øvrebø
E-postadr.: Ntpf-rogaland@hotmail.com
Mobil: 40 61 05 03
Lokalavd. Facebookgruppe: Ny gruppe 2021 NTpF – avd. Rogaland

Norsk tannpleierforening -avdeling Rogaland

Sogn og Fjordane – ute av drift pr. nå
Leder:
E-postadr.:
Mobil:

Trøndelag
Leder: Linda Brandhaug
E-postadr.: ntpf.sortrondelag@gmail.com
Mobil: 97 13 20 35
Lokalavd. Facebookgruppe: NTpF Trøndelag

Telemark
Leder: Lotte Auestad
E-postadr.: Lotte.auestad@gmail.com
Mobil: 93 83 21 02
Lokalavd. Facebook gruppe: Norsk Tannpleierforening avd. Telemark

Troms
Leder: Nina Marielle Hansen (permisjon)
E-postadr.: ninamarielle@gmail.com
Mobil: 41264205

Styremedlem: Karoline Karlsen karoline.karlsen@tffk.no
Lokalavd. Facebookgruppe: NTpF avd Troms

Vestfold
Leder: Minna Vale Sæter
E-postadr.: Minnavalesaeter@hotmail.com
Mobil: 45289805
Lokalavd. Facebookgruppe: Norsk Tannpleierforening avd. Vestfold

Østfold
Leder: Marion Torp
E-postadr.: marionkristin@hotmail.com
Mobil: 93085280
Lokalavd. Facebookgruppe: Norsk Tannpleierforening Avdeling Østfold